Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6225T
| 2844,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Rhodiované stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.1 |
|---|---|
| Délka: | - |
| Šířka: | 7.95, 5.49mm |
| Výška: | 23.69mm |
| Tloušťka: | 3.85, 2.60mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice zn. Fiorelli CZ pave
E4678C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
2844 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6368J
stříbro 925, platinum plated, AB Crystal
2844 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6593
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
2834 Kč
Skladem

