Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6411
| 2784,00 Kč 5567,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 7 - 8 pracovních dnů |
| pátek - pondělí následující týden (29. 5. - 1. 6. 2026) | |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated |
| Kámen | Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8 |
|---|---|
| Šířka: | 5mm |
| Výška: | 19mm |
| Tloušťka: | 3.5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6593
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
2834 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice zn. Fiorelli CZ pave
E4678C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
2844 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6368J
stříbro 925, platinum plated, AB Crystal
2844 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6065
stříbro 925, trojnásobné pokovení rodiom + palladiem + platinou, dodáváno s certifikátem výrobce, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusy
2704 Kč
Skladem

