Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Elements silver
E5676
| 1550,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, pozlacený detail |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.55 |
|---|---|
| Šířka: | 12.2mm |
| Výška: | 13.9mm |
| Tloušťka: | 1.1mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice z kolekce Crystal Gazing
E4059
stříbro 925/1000, crystal
1559 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6505
Striebro 925 platinum plated, biely a zelený CZ
1573 Kč
3146 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6311
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1508 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6428C
Stříbro 925 - platinum plated, cubic zirconia
1468 Kč
2935 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6306
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1638 Kč
Skladem
