Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský stříbrný náramek Fred Bennett Gold plated
B5649
| 5065,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 8 - 9 pracovních dnů (30. 4. - 1. 5. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 - gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8.1 |
|---|---|
| Délka: | 21cm |
| Výška: | 4.4mm |
| Tloušťka: | 1.8mm |
| Vnitřní průměr: | 67mm |

