Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský stříbrný náramek Foxtail 22 cm
B5111
| 2735,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 14.29 |
|---|---|
| Délka: | 22cm |
| Šířka: | 3.8mm |
| Tloušťka: | 3.8mm |
