Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský stříbrný přívěsek Fred Bennett
P5388X
| 1299,00 Kč 1882,00 Kč |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 - platinum plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.57 |
|---|---|
| Šířka: | 13mm |
| Výška: | 24mm |
| Tloušťka: | 1.5mm |

