Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
43 Ocelový náhrdelník pro kluka Fred Bennett
N4742
| 1183,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 8 - 9 pracovních dnů (30. 4. - 1. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická ocel |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 18.1 |
|---|---|
| Délka: | 45cm |
| Výška: | 5.4mm |
| Tloušťka: | 2.2mm |

