Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5542
| 3224,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný. | |
| Značka | ![]() |
|---|---|
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | diamant and Glow in the Dark Enamel |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8.7 |
|---|---|
| Šířka: | 47mm |
| Výška: | 4mm |
| Tloušťka: | 1mm |
| Vnitřní průměr: | 45mm x 47mm (53 mm x 55 mm) |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.03 |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B4316
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
3016 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek zn. D for diamond
B4788
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
3016 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5369
stříbro 925, rhodium plated + detail gold plated, diamant
3016 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B5485
stříbro 925 Platinum plated , SMALT, diamant
3016 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5577P
stříbro 925, platinum plated, diamant, růžová perleť
3016 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B2843
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
3585 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B775
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B772
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem

