Pánské šperky Fred Bennett

Představujeme NOVINKY oblíbené pánské značky šperků Fred Bennett. Kromě těchto novinek, objevíte i proces výroby a kousek z tradice těchto šperků.´Možná tyto novinky osloví právě Vás!

  • Profil značky Fred Bennett

Fred Bennett je moderní značka šperků pro muže vytvořená designéry přímo v centru Londýna. Už od roku 2004 velmi úspěšně působí ve více zemích Evropy a vytváří šperky, hodinky a příslušenství z vysoce kvalitních materiálů. Kombinuje kůži, kameny, ocel i stříbro. Najdete zde opravdu kvalitní šperky: od klasických kousků šperků až po neformální, či odvážné šperky. Tato značka je jednou z našich nejúspěšnějších a těší se i několika oceněním za kvalitu a design (získala ocenění Značka roku - Jewellery brand of the Year).


  • Jak se vyrábějí šperky Fred Bennett?

Pánské šperky Fred Bennett jsou nejdříve navrženy týmem špičkových designérů. V srdci Londýna, ve městě, které dýchá módou a celosvětově ovlivňuje módní scénu, hledají designéři inspirace a odpovědi na současné módní trendy. O tom, že šperky FB prezentují i ​​kvalitu a náročný design, svědčí i využití najmoderneších technologií a tradiční techniky pomocí vosku. Po vytvoření prototypu je každý kousek vyráběn z ručně vybraných materálů. Precizně opracovaná kůže je vkusně doplněna stříbrem, ocelí a kameny. Speciální edice je doplněna kameny Swarovski Elements. V špercích Fred Bennett najdete i typicky mužské kameny: černý achát (možnost gravírovať přímo kamen), tygří oko, onyx, perleť ...

b4870_1.jpgb4871.jpgb4872_1.jpg

NOVINKY! Náramky Fred Bennett s ocelovým zapínáním a kameny: bílý howlit, modrý lapis a hnědý mramor.

b4873_1.jpgb4874_1.jpgb4914_1.jpgb4915_1.jpg

WOW! Pravá kůže propletená s ocelovým vláknem, nebo jemné kožené náramky s nápaditým ocelovým zapínáním.

w012-closed_1.jpgw012-open_1.jpg

Elegantní kožené peněženky v hnědé nebo černé barvě, orientované na karty a bankovky jsou doplňkem každého byznysmena.

fred-bennett.jpg

Všechno toto naleznete v kvalitní brandové krabičce nebo koženém kapse pod značkou Fred Bennet.

z820_1.jpgz820-open_1.jpg

Ideálním dárkem pro milovníky šperků je i pouzdro na šperky.


Šperky Fred Bennett jsou jednoduše perfektní volbou kvalitních a moderních šperků s přidanou hodnotou kombinace s hodinkami a nádherným brandovým balením. Od příležitostného nošení na speciální události až po každodenní nošení, to vše v dostupných cenách.


NÁRAMKY FB | NÁHRDELNÍKY FB | MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY FB | PRSTENY FB | HODINKY FB | ŠPERKY NA GRAVÍROVÁNÍ FB