Pánské náramky s kotvou - anchor náramky

kotva-symbol-cz.jpg

Horkou novinkou ve světě šperků jsou náramky s kotvou. Mnohé celebrity dnes můžete vidět nosit šperky inspirované tímto symbolem. Ale proč je tento symbol populární? Podíváme se na nejmodernější kousky pánských náramků s kotvou, jejich vznik a symboliku.

I Pepek námořník, nebo první křesťané ...

Kotva byla již od dávných dob symbolem nármořníků a bezpečí na moři. Připomínala jim přístav a domov, kam se toužili čím dříve vrátit. Už tehdy byla symbolem naděje a víry. Později se stala symbolem prvních křesťanů, kteří ní vyjadřovali svou spojitost s láskou, nadějí a vírou v Boha. Dnes je velmi moderním a populárním symbolem šperků. Představuje bezpečnost, stabilitu, víru, naději i lásku.

Šperky s kotvou

Pánské náramky s kotvou patří mezi nejoblíbenější šperky. Náramky s kotvou najdete v různých barevných kombinacích. Ocelová kotva bezpečně zapíná náramek - na výběr máte přirozený vzhled oceli nebo tmavé IP pokovaní kotvy. IP pokovaní umožňuje různé barevné úpravy povrchu kovů, tvrdší a odolnější povrch a lesk.

Najděte si svůj náramek s kotvou. Je ideálním a moderním doplňkem každého muže. Vyberte si z pánských náramků z kotvou.

naramek-s-kotvou-02.jpgnaramek-s-kotvou-03.jpgnaramek-s-kotvou-04.jpgnaramek-s-kotvou-05.jpgnaramek-s-kotvou-01.jpgnaramek-s-kormidlem.jpg