Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten - ruský snubní prsten
R3734C
| 1714,00 Kč 3099,00 Kč | |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Délka: | 50 - 60 |
|---|---|
| Šířka: | 22 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | RS 1.5 mm |
