Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten Ridged Spinner Unisex
R3903
| 2187,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 - rotující středová obruč |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.43 |
|---|---|
| Šířka: | 6mm |
| Výška: | 21.8mm |
| Tloušťka: | 1.95mm |
