Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek včela
P4488
| 637,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.15g |
|---|---|
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | včetně úchytu 19 mm. bez úchytu 15 mm |
| Tloušťka: | 1.1 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek Crystal Teardrop Gold
P5287G
stříbro 925, gold plated, Emerald Crystal
637 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek Elements silver
P5349
Stříbro 925 - platinum plated, Blue Lapis Lazuli
637 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození Říjen Opál
P5350
Stříbro 925, white Opal
637 Kč
Skladem
