Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek srdíčko - tlapka
706-29136
| 419,00 Kč 599,00 Kč |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0,93g |
|---|---|
| Šířka: | 18mm |
| Výška: | 15mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Červen
P4567
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - světlý ametyst
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Září
P4571
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - safír
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Listopad
P4572
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - topas
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Červenec
P4570
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - rubín
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Říjen
P4569
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - růžový zirkon
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Srpen
P4568
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - zelený peridot
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Leden
P4566
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - burgundy červený
424 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s kamenem narození - Květen
P4565
stříbro 925/1000, SWAROVSKI - smaragd
424 Kč
Skladem
