Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek
P5613
| 998,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | rodiované stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.68 |
|---|---|
| Šířka: | 12.37mm |
| Výška: | 17.35mm |
| Tloušťka: | 1.6mm |
Produkty v kolekcii
Do košíku
Stříbrný řetízek Platinum plated
N4575
Stříbro 925 - platinum plated
502 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný přívěsek Aquamarin - Marec
P5590
rodiované stříbro 925, Blue Milky Aquamarine
767 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek Emerald - Květen
P5588
rodiované stříbro 925, Emerald C. Chalcedony
767 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek růžový křemen - Červenec
P5594
rodiované stříbro 925, Ruby C. Qtz.
767 Kč
Skladem
