Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek Ametyst - Únor
P5602
| 920,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 6. - 30. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 gold plated |
| Kámen | Amethyst |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.776 |
|---|---|
| Šířka: | 6.95mm |
| Výška: | 11.8mm |
| Tloušťka: | 4.7mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek Aquamarin - Březen
P5603
stříbro 925 gold plated, Blue Milky Aquamarine
920 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek křemen - Duben
P5604
stříbro 925 gold plated, White Quartz
920 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek Emerald - Květen
P5601
stříbro 925 gold plated, Emerald C. Chalcedony
920 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek ružový křemen - Červenec
P5608
stříbro 925 gold plated, Ruby C. Qtz.
920 Kč
Skladem
