Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek
P4844T
| 3008,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.61 |
|---|---|
| Šířka: | 13mm |
| Výška: | 29mm včetně závěsu, 15mm bez závěsu |
| Tloušťka: | 2mm - 5mm přes kameny |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 5.5mm/ 4mm/ 3mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5321G
stříbro 925, platinum plated, Zelený crystal
2995 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiový stříbrný přívěsek Diamonfire se syntetickými diamanty
P4624
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2990 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiový stříbrný přívěsek Diamonfire
P4625
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2990 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiový stříbrný přívěsek se syntetickými diamanty
P4626
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2990 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrný přívěsek s řetízkem Diamonfire
P4780
stříbro 925, trojnásobné pokovení rodiom + palladiem + platinou, dodáváno s certifikátem výrobce, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusy
2990 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Diamonfire
P5395
stříbro 925, gold plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2990 Kč
Skladem
