Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek Kompas
P5453
| 1048,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 24 - 25 pracovních dnů (29. 6. - 30. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.46 |
|---|---|
| Šířka: | 15mm |
| Výška: | 15mm |
| Tloušťka: | 2.5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný medailón - otvárací přívěsek
P2703
stříbro 925/1000
1048 Kč
1139 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný medailón - otvárací přívěsek
P3530
stříbro 925/1000
1018 Kč
1095 Kč
Skladem
okamžité odeslání
