Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek Elements Silver
P4433W
| 1175,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, sladkovodní perla |
| Kámen | Sladkovodní perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3,09 |
|---|---|
| Šířka: | 10 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 3.00, 4.00 mm |
