Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek zn. Elements silver
P4004
| 583,00 Kč 972,00 Kč |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, pozlacený detail |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Krásný přívěsek ze stříbra 925 zn.. Elements silver. I tento přívěšek je součástí nové horké kolekce, která se vyznačuje mixem kovových barev, nádherných odstínů křišťálů Swarovski ale i kombinací s nádhernou perletí.
| Váha(g): | 1.3 |
|---|---|
| Šířka: | 14.08mm |
| Výška: | 25.8mm |
| Tloušťka: | 2.52mm |
