Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5248C
| 3294,00 Kč 6588,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 18 - 19 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 rhodium plated, detail rose gold plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 13 |
|---|---|
| Šířka: | 55mm |
| Výška: | 63mm náramok, obruč 10,5,3mm |
| Vnitřní průměr: | 59 - 52mm |

