Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Hinged Bangle CZ
B5522C
| 6198,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 20.14 |
|---|---|
| Šířka: | 67mm |
| Výška: | 4mm |
| Tloušťka: | 3mm |
| Vnitřní průměr: | 53x63mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní stříbrný náramek Diamonfire
B5085
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
6292 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrný náramek se syntetickými diamanty
B5096
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
6292 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5445M
stříbro 925, platinum plated, fialový Crystal
5990 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5447C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
5990 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5446G
stříbro 925, platinum plated, Zelený crystal
5990 Kč
Skladem
