Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek
B5502
| 4009,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 9.13 |
|---|---|
| Délka: | 20cm |
| Šířka: | 1mm |
| Výška: | 1mm |
| Tloušťka: | 1mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní stříbrný náramek Fiorelli
B4393C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek s ametystem zn. Fiorelli silver
B5210M
stříbro 925 rhodium plated, Crystal
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek zn. Fiorelli silver
B5212C
stříbro 925 rhodium plated, Crystal
4043 Kč
Skladem
