Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Nature Chain
N4528
| 7657,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 17.4g |
|---|---|
| Délka: | 38cm + 8cm nastavenie |
| Šířka: | 10.3 link |
| Výška: | 14.2 link |
| Tloušťka: | 1.31mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Diamonfire
N4593
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, White Shell Pearl, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
7488 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrný náhrdelník zn. Diamonfire
N4233
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
8398 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4618C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
8835 Kč
Skladem
