Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5325B
| 3294,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | Čierny crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.8 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 11.60mm |
| Výška: | 13.60mm |
| Tloušťka: | 4.35mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P5031C
stříbro 925, gold plated, cubic zirconia
3294 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem zn. Fiorelli silver
P4323
925 stříbro 925 rhodium plated
3294 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5437M
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
3294 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné přívěsek s řetízkem Diamonfire
P4912
tříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3302 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiový stříbrný přívěsek Diamonfire
P4617
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3302 Kč
Skladem

