Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5322C
| 2696,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.13 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 14.00mm |
| Výška: | 25.00mm |
| Tloušťka: | 5.00mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P3953C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
2696 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem zn. Fiorelli silver
P4325
stříbro 925 rhodium plated
2696 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5328M
stříbro 925, platinum plated, fialový crystal - Tanzanit
2696 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5438P
Striebro 925 platinum plated, Fuchsia Crystal
2696 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5439G
Striebro 925 platinum plated, Peridot Crystal
2696 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5415C
Stříbro 925 - platinum plated, cubic zirconia
2696 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek se syntetickým diamantem zn. Diamonfire
P4605
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2704 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiový stříbrný přívěsek Diamonfire
P4644
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2704 Kč
Skladem

