Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5315M
| 3744,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | fialový Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.5 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 9.46mm |
| Výška: | 30.00mm |
| Tloušťka: | 5.85mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5316G
stříbro 925, platinum plated, Zelený crystal
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Diamonfire
P5399
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5436W
Striebro 925 platinum plated, sladkovodní perla biela
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5427M
Stříbro 925 - platinum plated, Pink Amethyst
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5428
stříbro 925, gold plated, White Quartz and Orange
3744 Kč
Skladem

