Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Millegrain Edge Cubic Zirconia
N4481C
| 1277,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, rhodium plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2,03g |
|---|---|
| Délka: | 42cm |
| Šířka: | 7mm |
| Výška: | 7,3mm |
| Tloušťka: | 3mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník na gravírování (42 + 5cm)
N4044
stříbro 925
1277 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Teardrop GOLD
N4491C
Stříbro 925, gold plated, cubic zirconia
1277 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Millegrain Edge GOLD Cubic Zirconia
N4482C
stříbro 925, gold plated
1277 Kč
Skladem
