Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Diamonfire
N4558
| 3731,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated 24ct |
| Kámen | Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.8 |
|---|---|
| Délka: | 60cm |
| Šířka: | 13mm |
| Výška: | 13mm |
| Tloušťka: | 1.5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Diamonfire
N4403
tříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Diamonfire se syntetickými diamanty
N4249
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4620B
Striebro 925 platinum plated, Black Crystal
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4607C
Stříbro 925 - platinum plated, White Quartz
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Diamonfire
N4660
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire White, Blue Cubic Zirconia
3744 Kč
Skladem

