Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Diamonfire
N4554
| 3302,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated 24ct |
| Kámen | Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.55 |
|---|---|
| Délka: | 45cm |
| Šířka: | 5.5mm |
| Výška: | 6.5mm |
| Tloušťka: | 4.1mm |

