Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond
P5300
| 1168,00 Kč 1947,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated |
| Kámen | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.35 |
|---|---|
| Délka: | řetízek 36cm |
| Šířka: | 8.7mm |
| Výška: | 12.5mm |
| Tloušťka: | 4.4mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.003ct |
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond
P5301
stříbro 925,pokryto platinou + smalt , diamant
1168 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný přívěsek D for diamond
P5362X
925 stříbro gold plated, diamant
1048 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Leden
P5368R
925 stříbro platinum plated, diamant a červený chalcedón
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Únor
P5369M
925 stříbro platinum plated, diamant a ružový křemen
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Listopad
P5370Y
925 stříbro platinum plated, diamant a žltý křemen
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Prosinec
P5371T
925 stříbro platinum plated, diamant a modrý křemen
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Březen
P5372A
925 stříbro platinum plated, diamant a křemen
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Duben
P5373C
925 stříbro platinum plated, diamant a White Rock Crystal
974 Kč
1947 Kč
Skladem

