Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice sloni
E5824
| 1277,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.65 |
|---|---|
| Šířka: | 12mm, řetízek 1mm |
| Výška: | 9mm |
| Tloušťka: | 3.2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice z kolekce Facets Spectrum
E3977T
stříbro 925/1000, round
1230 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice zn. Elements silver
E5108C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
1230 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6364C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
1347 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6374P
stříbro 925, platinum plated, ružový crystal - Fuchsia
1347 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6305
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1352 Kč
Skladem
