Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice s modrým magnezitem
E5868T
| 761,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný. | |
| Značka | ![]() |
|---|---|
| Materiál | Stříbro 925 |
| Kámen | modrý magnezit |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2 |
|---|---|
| Šířka: | 4 mm |
| Výška: | včetně háčku 51 mm kromě háčku 34 mm |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 3.0-4.0 mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Swarovski - aquamarin (Březen)
E4926A
stříbro 925/1000, Swarovski
751 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Swarovski - smaragd (Květen)
E4926G
stříbro 925/1000, Swarovski
751 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Swarovski - krystal (Duben)
E4926C
stříbro 925/1000, Swarovski
751 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice - růžový ametyst (Červen)
E5563
stříbro 925/1000, SWAROVSKI
751 Kč
Skladem
