Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice - kruhy (3cm)
H244
| 1404,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Stylové kruhové náušnice ze stříbra 925/1000, vhodné na každodenní nošení v dostupných cenách.
| Váha(g): | 0.7 |
|---|---|
| Šířka: | 1.5mm |
| Výška: | 30mm |
| Tloušťka: | 1.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice - kruhy (3cm), pozlacené
H246
stříbro 925/1000, gold plated
1732 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrné náušnice - kruhy (5cm), pozlacené
H243
stříbro 925/1000, gold plated
2278 Kč
Skladem
