Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6464G
| 2036,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kámen | Peridot Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.3 |
|---|---|
| Šířka: | 6.95mm |
| Výška: | 10.5mm |
| Tloušťka: | 4.2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E5636C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
2036 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6379M
stříbro 925, platinum plated, ružový crystal - Tanzanit
2036 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6308K
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce
2022 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice se syntetickým diamantem
E5618
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2022 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6355C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
2096 Kč
Skladem

