Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6460C
| 2337,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.3 |
|---|---|
| Šířka: | 4.2mm |
| Výška: | 13mm |
| Tloušťka: | 2mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E5644C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
2337 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6302
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Shell Pearl
2333 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice se syntetickým diamantem
E5580
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2392 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiové stříbrné náušnice se syntetickými diamanty
E5609
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2392 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6402
stříbro 925, gold plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2392 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6598
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
2392 Kč
Skladem

