Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6450G
| 3294,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 21 - 22 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 - platinum plated |
| Kámen | green onyx |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3,49g |
|---|---|
| Šířka: | 5,1mm |
| Výška: | 17,7mm |
| Tloušťka: | 2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6446C
stříbro 925, gold plated, white quartz
3294 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E5978
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce
3302 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6399
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3302 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6407
stříbro 925, gold plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3302 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6592
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
3302 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6594
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
3302 Kč
Skladem

