Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E5643M
| 2155,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 rhodium plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.212 |
|---|---|
| Šířka: | 7mm |
| Výška: | včetně háčku 39mm |
| Tloušťka: | 4mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6451C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
2155 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E5619
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2147 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6309K
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce
2114 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire 0,75ct
E5906
tříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2106 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6300
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Shell Pearl
2106 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiové stříbrné náušnice se syntetickými diamanty
E5582
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2106 Kč
Skladem

