Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Crystal Hoop Gold Green
E6465G
| 1139,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated |
| Kámen | Nano Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.62 |
|---|---|
| Šířka: | 12.31mm |
| Výška: | 12mm |
| Tloušťka: | 2.03mm |
| Vnitřní průměr: | 8mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Crystal Hoop Gold
E6466M
stříbro 925, gold plated, Purple Cubic Zirconia
1139 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Říjen (platinum plated)
E6389
Stříbro 925 - platinum plated, White Opal
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Listopad (platinum plated)
E6390
stříbro 925, platinum plated, citrin
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Prosinec (platinum plated)
E6391
Stříbro 925 platinum plated, Tyrkys
1170 Kč
Skladem
