Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Leden
E6380
| 1170,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Stříbro 925 |
| Kámen | Tyrkys |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0,86g |
|---|---|
| Šířka: | 4,1mm |
| Výška: | 5,1mm |
| Tloušťka: | 2,5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Říjen (platinum plated)
E6389
Stříbro 925 - platinum plated, White Opal
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Listopad (platinum plated)
E6390
stříbro 925, platinum plated, citrin
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Prosinec (platinum plated)
E6391
Stříbro 925 platinum plated, Tyrkys
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Červenec
E6386
Stříbro 925 - platinum plated, ružový křemen
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Srpen
E6387
Stříbro 925 - platinum plated, Green Peridot
1170 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Září
E6388
Stříbro 925 - platinum plated, Blue Lapis Lazuli
1170 Kč
Skladem
