Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6596
| 5694,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem |
| Kámen | Diamonfire Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.66 |
|---|---|
| Šířka: | 9.5mm |
| Výška: | 21.5mm |
| Tloušťka: | 5.7mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6602
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
5694 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice + náhrdelník Fiorelli Silver CZ
Z1559
Rhodiované stříbro 925
5096 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E5586
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
4654 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6590
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Green nano and White Cubic Zirconia
4654 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6591
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Synthetic Ruby and Cubic Zirconia
4654 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6506C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
4644 Kč
Skladem

