Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice jednorožec
A2072C
| 273,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 |
| Kámen | Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.58 |
|---|---|
| Délka: | 0.69x1.10 |
| Šířka: | 9 mm |
| Výška: | 9 mm |
| Tloušťka: | .8 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1.5mm. |
