Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrná manžeta na ucho
C172C
| 707,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.24mm |
|---|---|
| Výška: | 5.06mm |
| Tloušťka: | 1.83 |
| Vnitřní průměr: | 9mm |
