Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský přívěsek (+řetízek) Fred Bennett
P5383
| 1622,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Damašská ocel |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.7 |
|---|---|
| Šířka: | 8mm |
| Výška: | 28mm |
| Tloušťka: | 3.5mm |

