Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský ocelový ID náramok na gravírování Silver
BL369
| 518,00 Kč 569,00 Kč | |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická ocel 316 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 20g |
|---|---|
| Délka: | 21,5cm / 23cm |
| Šířka: | 6mm ID x 35mm x 1mm |
Podobné produkty
Do košíku
Pánský ocelový náramek GOLD
B777G
chirurgická ocel, yelow gold
536 Kč
589 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Pánský ID náramek na gravírování
BL666
Chirurgická ocel 316, silver, gold, rose gold, naturální hnědá kůže
596 Kč
634 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Pánský kožený ID náramek na gravírování
BL197
Chirurgická ocel 316 matná, černá ekokůže
598 Kč
777 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Kožený náramek pro muže
BL548
Chirurgická ocel 316L, černá eko kůže, ID černá
434 Kč
499 Kč
Skladem
okamžité odeslání
