Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský náramek Fred Bennett - modrý lapis
B5643
| 1352,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická ocel |
| Kámen | modrý lapis |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8 |
|---|---|
| Délka: | 19-22cm |
| Výška: | 4mm |
| Tloušťka: | 4mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4x2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Pánsky náramek Fred Bennett Zelený nefrit
B5426G
Chirurgická ocel 316 , zelený nefrit
1352 Kč
Skladem
Do košíku
Pánsky náramek Fred Bennett Tygří oko Blue
B5428L
Chirurgická ocel 316, Tygří oko Blue
1352 Kč
Skladem
Do košíku
Pánský náramek Fred Bennett Hematit
B5567L
chirurgická ocel , Hematit (modrá a zelený)
1352 Kč
Skladem

