Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský náramek Fred Bennett
B5322
| 1284,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická ocel, black PVd |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 11.74g |
|---|---|
| Délka: | 21CM |
| Šířka: | zapínání 23mm, rozpěry 8mm |
| Výška: | zapínání 10mm, rozpěry 9.5mm |
| Tloušťka: | zapínání 6mm, rozpěry 5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Pánský náramek Fred Bennett 21cm - modrý
B5119
chirurgická ocel, modrá kůže
1284 Kč
Skladem
Do košíku
Pánský kožený náramek Fred Bennett hnědý 21cm
B5120
chirurgická ocel, hnědá kůže
1284 Kč
Skladem
Do košíku
Korálkový náramek pro kluka Fred Bennett (18cm)
B5621
chirurgická ocel , Lava, naturální modrý lapis
1284 Kč
Skladem

