Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský náramek zn. Fred Bennett 21cm
B4727
| 879,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická ocel, kůže |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Značka Fred Bennett nabízí i méně nápadné typy pánských kožených náramků jako typ B4727. Má magnetické zapínání uvnitř spony z chirurgické oceli a tenčí originální kůži.
| Váha(g): | 4g |
|---|---|
| Délka: | 21cm / 23cm |
| Šířka: | 4cm kůže |
| Tloušťka: | 4cm kůže |

