Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský kožený pletený náramek Fred Bennett
B5131
| 1136,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická ocel, černá kůže |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8 |
|---|---|
| Délka: | 21.5cm |
| Šířka: | kůže 6.5mm |
| Tloušťka: | kůže 6.5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Pánský kožený náramek Fred Bennett hnědý
B5152
chirurgická ocel, hnědá kůže
1136 Kč
Skladem
Do košíku
Pánsky náramek Fred Bennett
B5460
Chirurgická ocel , naturálne drevené korálky
1167 Kč
Skladem
Do košíku
Pánsky náramek Fred Bennett (natural wood)
B5463
Chirurgická ocel ,naturálne hnedé drevené korálky
1102 Kč
Skladem

