Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire (33mm)
E6413
| 4186,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated |
| Kámen | Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.2 |
|---|---|
| Šířka: | 2mm |
| Výška: | 33mm |
| Tloušťka: | 2.4mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6293C
Rodiované stříbro 925, Cubic Zirconia
4194 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6595
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
4056 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6600
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
4056 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6456W
Striebro 925 platinum plated, sladkovodní perla biela
4342 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6599
stříbro 925, pokryto žlutým zlatem, Diamonfire Cubic Zirconia
4342 Kč
Skladem

